Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
pondelok , január 27 2020
Domov / Streamovacie služby / Netflix / Zaklínača Geralta si zahrá Henry Cavill
Zaklínač

Zaklínača Geralta si zahrá Henry Cavill

Je to oficiálne! Britský herec Henry Cavill, známy z filmov ako Man of Steel alebo Mission Impossible – Fallout, bude hlavnou postavou pripravovaného seriálu Zaklínač. Zahrá si tak lovca monštier – Geralta z Rivie, známeho aj pod neslávne známou prezývkou Mäsiar z Blavikenu.Za

Jedná sa o pomerne prekvapivý výber. Samotný herec už dávnejšie prejavil záujem o túto rolu.

Ako je už známe, Netflix pripravuje seriál založený na novelách od Andrzeja Sapkowskeho. Výkonným producentom a scenáristom je Lauren Schmidt Hissrich. Tá už na svojom oficiálnom twitter účte odkázala fanúšikom série o Zaklínačovi, že knihy má veľmi dobre preštudované a na projekte pracuje celým srdcom.

Natáčanie by malo prebiehať podľa scenáristky v strednej a východnej Európe. Dá sa teda predpokladať, že tvorcovia navštívia predovšetkým Poľsko a takisto je veľmi pravdepodobné, že v seriáli uvidíme aj Maďarsko, Česko alebo Slovensko práve kvôli identickej prírode, hradom a zámkom.

Zaklínač odštartuje svoju púť na Netflixe až v roku 2020, čo sa môže zdať na 8 epizód veľmi ďaleko. Pravdupovediac, ak majú tvorcovia pripraviť kvalitný a prepracovaný príbeh, tak to chce viac času na prípravu celej dejovej línie, čo im ako správni fanúšikovia určite doprajeme.

Zaklínač

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Zaklínač

Zaklínač – poznáme počet epizód a rok premiéry

Pomaly ale isto pribúdajú konkrétnejšie informácie k najočakávanejšiemu projektu streamovacieho giganta Netflix. Príprava seriálu Zaklínač …

Zaklínač

Ktoré postavy sa objavia v seriáli Zaklínač?

Scenáristka Lauren Schmidt Hissrich sa pravidelne delí so svojimi fanúšikmi o detaily okolo príprav k …