Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
piatok , november 15 2019
Domov / Novinky / Vieme, kedy sa začne nakrúcať Joker a aj to, kedy bude premiéra

Vieme, kedy sa začne nakrúcať Joker a aj to, kedy bude premiéra

Veľa sa o tom už rozprávalo a málo z toho je skutočne potvrdené. Režisér Todd Phillips sa aj so svojimi kumpánmi do dlho pripravovaného filmu Joker pustia už 10. septembra tohto roku. Reči sa tak konečne premenia na skutky, takže ak ste fanúšik DC filmov, môžete sa začať tešiť. Na prvých fázach filmu pracuje produkcia určite aj v týchto chvíľach.

Kto stvárni Jokera? Na túto úlohu si štúdio DC privzalo Joaquina Phoenixa. Je o ňom známe, že do rolí svojich postáv sa snaží vcítiť tak hlboko, ako to len ide. V prípade Jokera to preň musí byť predsa len o niečo ťažšie. Prečo? Pretože po prvé, Joker je sám o sebe veľmi sofistikovaný a svojský badass a po druhé, pokus o jeho stvárnenie vo filme Suicide Squad nedopadol najlepšie. Mnoho ľudí priviedol tento počin ku skepticizmu a pochybnostiam. Sám Phoenix sa ale vyjadril, že ho vôbec nezaujíma, čo o postave Jokera hovoria ľudia.

Mali by sme sa pripraviť na to, že toto nebude typický film o superhrdinoch. Spôsob, akým plánujú Warner Bros a štúdio DC zobraziť hlavnú postavu bude založené skôr na psychologickom procese a vývoji postavy. Film by mal byť v kinách 4. Septembra 2019. Uvidíme, či svoje sľuby dodržia.

Suicide Squad- Joker

O Mária Šmilňáková

Neprehliadni

Joker

Ako bude vyzerať mejkap nového Jokera?

Krátke video z kamerovej skúšky na instagrame režiséra Todda Phillipsa znázorňuje Joaquina Phoenixa ako budúceho …

Fantastické zvery

Fantastické zvery 2 sa predstavujú v novom traileri

V marci sa na internete objavil úvodný trailer k filmu Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny, a …