Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
utorok , január 21 2020
Domov / Novinky / Už je známy režisér filmu Black Widow!
Black Widow

Už je známy režisér filmu Black Widow!

Štúdio Marvel hlási ďalšie skvelé správy! Tentokrát ohlásilo režiséra k pripravovanému filmu Black Widow. Bude ním prvá sólo režisérka nežného pohlavia Cate Shortland. Shortland je austrálskou režisérkou známou najmä z drámy s názvom Lore. Teraz sa upísala Marvelu a bude spolupracovať s hviezdnou Scarlett Johansson. Scenár je už údajne dávnejšie predpripravený a písal ho Jac Schaeffer, no doteraz nie je jasné, či sa ešte nebude upravovať. O sólo filme Black Widow sa špekulovalo už dlhšie, no bol stále odkladaný. Doteraz neexistujú žiadne bližšie detaily k filmu, no dej by sa mal odohrávať ešte pred udalosťami z prvého filmu Avengers.

Štúdio Marvel sa pri výbere režiséra k filmu Black Widow stretlo s viac ako 70 uchádzačmi. Podľa bližších informácií ju mala odporučiť samotná Scarlett Johansson, ktorá je veľkým fanúšikom jej práce. Okrem Cate Shortland boli medzi uchádzačkami aj Amma Asante a Maggie Betts.

Scarlett Johansson si po prvýkrát zahrala postavu Black Widow v roku 2010 vo filme Iron Man 2, následne žiarila vo všetkých filmoch Avengers a mali sme ju možnosť vidieť aj v Captain America: Civil War. Najbližšie ju uvidíme v Avengers 4 a ak pôjde všetko podľa plánu, tak Scarlet Johansson bude po Brie Larson a jej filme Captain Marvel druhou ženskou superhrdinkou s vlastným sólo filmom.

O filme Black Widow sa špekulovalo už niekoľko rokov, no pravdepodobne až teraz nastal ten správny okamih. Keď sa v minulosti pýtali Scarlett Johansson, či by mala záujem o vlastný film, no podľa jej vlastných slov doteraz nebol vhodný čas.

Jedným zo želaní herečky je, aby film Black Widow bol odlišný, než tie, ktoré sme doteraz v MCU videli. S výberom režisérky Cate Shortland by to mohlo byť reálne a spoločne by tak mohli priniesť jedinečný film zo sveta Marvelu, o ktorom sa už tak dlho hovorí. Je to určite vynikajúca správa pre fanúšikov sveta Marvelu, ktorí už dlho túžobne čakajú, či sa film Black Widow dočká svojho natáčania. To, kedy sa tak stane ešte nie je možné s istotou potvrdiť, avšak s najväčšou si naň zájdeme do kina v roku 2020.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Marvel

Tajomné plány štúdia Marvel na rok 2019

Všetci fanúšikovia sa pomaly pripravujú na Fázu 4, do ktorej čoskoro Marvel Cinematic Universe vhupne. …

Strážcovia Galaxie 3

AKTUÁLNE: James Gunn bol prepustený z pozície režiséra filmu Strážcovia Galaxie Vol.3

James Gunn bol práve prepustený z pozície režiséra nadchádzajúceho filmu Strážcovia Galaxie Vol. 3. Tento …