Domov / Novinky / Tom Holland prezradil čo sa dialo na natáčaní Uncharted keď vypukol koronavírus!
Zdroj: geekzis.com

Tom Holland prezradil čo sa dialo na natáčaní Uncharted keď vypukol koronavírus!

Už sme vás stihli informovať o nadchádzajúcom filmovom spracovaní obľúbenej hernej série Uncharted. Takmer desaťročie fanúšikovia žiadali o film a tentokrát to už reálne vyzeralo, že sa začne čoskoro natáčať, ale nevyšlo to. Čo sa presne stalo, prezradil nedávno Tom Holland.

Zdroj: slashgear.com

Koronavírus ohrozuje celý svet, vrátane filmového priemyslu, ktorý musel pozastaviť mnohé natáčania filmov, seriálov alebo šou. Jedným z pozastavených filmov je aj Uncharted. Keď sa začali robiť radikálne opatrenia, filmový štáb Uncharted sa nielenže pripravoval na natáčanie, ale dokonca boli v inej krajine, v Nemecku, kde mal prebehnúť prvý natáčací deň. Herec Tom Holland, ktorý stvárni hlavnú postavu spomenul ako natáčanie vyzeralo.

„Hrám vo filmovom spracovaní hry Uncharted a keď sme prišli na naše prvé natáčanie v Nemecku, zrušili nás. Vtedy som bol v Berlíne, takže som musel ísť naspäť domov a teraz som v Londýne.“

-Tom Holland

Zdroj: thegamepost.com

Tom Holland takto informoval o natáčaní svojich fanúšikov počas live rozhovoru cez instagram s Justinom Bieberom. Mnohí si nedokážeme predstaviť, ako sa Tom Holland cítil po tom čo zistil, natáčanie nebude. Už sú to pomaly tri roky od kedy bol Holland osadený do roly Nathana Draka. Napriek tomu, že je herec známy svojim stvárnením Spidermana vo svete MCU, tešíme sa na jeho nadchádzajúce filmy a úpenlivo čakáme kým tento vírus pominie. Spolu s Hollandom bol obsadený aj Mark Wahlberg, ktorý bude hrať postavu Sullyho, Nathanoveho mentora a otcovskú postavu. Obsadenie filmu Uncharted zahŕňa aj Antonio Banderasa, Sophie Ali a Tati Gabrielle v nezverejnených rolách.

Zdroj: thewrap.com

Z dôvodu oneskorenia výroby je predpokladaná premiéra 8. októbra budúceho roka.

 

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Zabudnutý spor Iron Mana, ktorý sme v Avengers: Endgame nevideli, ale mal by tam byť!

Marvel Studios odviedli skvelú prácu pri uzavretí života Tonyho Starka, tiež známeho ako Iron Mana, …

Spider-Man 3: 6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Spiderman

Režisér filmu Spider-Man: Ďaleko od domova, Jon Watts (Spider-man: Homecoming, Cop Car, Prekliaty klaun), vymyslel …