štvrtok , jún 21 2018
Domov / Novinky / Tip na seriál: Westworld (2016)
Westworld

Tip na seriál: Westworld (2016)

Dramatický seriál Westworld z produkcie HBO je inšpirovaný rovnomenným filmom z roku 1973, ktorý napísal a natočil Michael Crichton. Pojednáva o futuristickom zábavnom parku, ktorý je obývaný robotickými bytosťami. To je Westworld! Spoznajte svet, ktorý uspokojí všetky Vaše túžby..

Tento seriál je temnou odyseou, ktorá nás zavedie do počiatku umelého vedomia a evolúcie hriechu. Predstaví nám svet, kde sa stretáva búdúcnosť s minulosťou a s týmito dvomi časopriestormi sa dá manipulovať podľa predstáv. Svet, v ktorom je možné splniť každú ľudskú túžbu, či už ušľachtilú alebo zvrhlú.

Porucha robotov však spôsobí zmätok a zhrozenie rekreantov v zábavnom parku Westworld. Dolores Abernathy, typická farmárska dievčina, ktorá žije na hraniciach so západom postupne zisťuje, že ich idylická existencia je vlastne len dobre premysleným klamstvom, zatiaľ čo geniálny a kreatívny riaditeľ, hlavný programátor a predseda predstavenstva Robert Ford (Anthony Hopkins) má jasnú víziu pre smerovanie zábavného parku, a pre naplnenie ktorej využíva neortodoxné metódy. Ed Harris stvárni zápornú postavu Muža v čiernom, ktorý je popisovaný ako „destilácia čírej podlosti v jednej osobe“.

Westworld - Anthony Hopkins
Westworld – Anthony Hopkins
Westworld - Ed Harris
Westworld – Ed Harris

ČSFD - 85%
IMDb - 90%
Logout.sk - 85%

87%

Celkové hodnotenie

User Rating: Be the first one !

O Ivan Jandura

Neprehliadni

Jared Leto ako hlavný hrdina filmu The Outsider od Netflixu

Netflix si pre svojich fanúšikov pripravuje ďalšiu novinku, a to v podobe filmu The Outsider. …

Fakjú Pán profesor

Kedy sa môžme tešiť na 3. diel komédie Fakjú pán profesor?

Tretie pokračovanie komédie z nemeckej dielne, Fakjú pán profesor 3, si môžeme v kinách pozrieť …