Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
pondelok , január 27 2020
Domov / Novinky / The Equalizer 2 – Denzel Washington berie opäť spravodlivosť do svojich rúk

The Equalizer 2 – Denzel Washington berie opäť spravodlivosť do svojich rúk

Dostal sa k nám druhý oficiálny trailer k pripravovanej akčnej chuťovke The Equalizer 2 s Denzelom Washingtonom. Režisérom filmu je Antoine Fuqua, pre ktorého to bude už štvrtá spolupráca s Washingtonom. Predtým si vyskúšali spoluprácu vo filmoch ako Training Day, The Magnificient Seven (Sedem statočných) no a samozrejme Equalizer. Equalizer 2 bude brať kiná útokom už 16. augusta a v najnovšom traileri sme získali lepšiu predstavu o novinke. Najčerstvejšie ukážky nám prezrádzajú, že pôjde zrejme o oveľa brutálnejší a akčnejší film ako bol jeho predchodca.

Scenár k filmu Equalizer 2 opäť pripravil Richard Wenk, ktorý má za sebou napríklad aj scenár k Expendables 2 a dej bude nadväzovať na prvú časť. Tá čerpá námet z pôvodného rovnomenného seriálu z roku 1985. V novinke sa môžeme okrem Denzela Washingtona tešiť aj na hviezdy ako sú Pedro Pascal (Kingsman, Game of Thrones), Melissa Leo (Snowden, Stávka na neistotu) a Bill Pullman (Equalizer).

V deji sa tak vátime k známej postave, ktorou je bývalý člen špeciálnej jednotky Robert McCall (Denzel Washington). Ten sa dozvie, že jeho najlepšia priateľka Susan Plummer (Melissa Leo), bola zavraždená. McCall sa tak rozhodne zobrať spravodlivosť do svojich rúk, vyhľadať vraha a pomstiť sa za jej smrť.

 

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Jared Leto ako hlavný hrdina filmu The Outsider od Netflixu

Netflix si pre svojich fanúšikov pripravuje ďalšiu novinku, a to v podobe filmu The Outsider. …

Fakjú Pán profesor

Kedy sa môžme tešiť na 3. diel komédie Fakjú pán profesor?

Tretie pokračovanie komédie z nemeckej dielne, Fakjú pán profesor 3, si môžeme v kinách pozrieť …