Domov / Novinky / Desivý Slender Man sa nám ukázal v druhom traileri!

Desivý Slender Man sa nám ukázal v druhom traileri!

Je to už pol roka, čo sme mali možnosť po prvýkrát vzhliadnuť úvodný trailer k pripravovanej hororovej snímke o legendárnom Slender Manovi. Dnes nám tvorcovia zo spoločnosti Screen Gems predstavili aj druhý oficiálny trailer. Ten takisto, ako jeho predchodca, stavia na znepokojujúcej a ťaživej atmosfére, ktorú má na svedomí najmä strih plný rušivých záberov.

Ak sa nájde ešte niekto, kto netuší nič o Slender Manovi, tak je to záhadná záhadný bytosť, ktorú dnes všetci opisujú ako vysokého muža s dlhými rukami, bez očí, úst, či iných jasne definovaných tvárových prvkov. Novodobý Slender Man vznikol presne 10. júna 2009 na istom webovom fóre, avšak zmienky o tejto záhadnej bytosti siahajú do ďalekej minulosti a nájdeme ich hneď v niekoľkých kultúrach po celom svete. Slender Man sa zjavuje najmä v noci a sleduje svoje obete (hovorí sa aj, že straší zlé deti), snaží sa im dostať do hlavy a následne ich tak priviesť k šialenstvu.

Synopsa filmu:

V malom mestečku v americkom Massachusetts chcú štyri stredoškoláčky rituálom poprieť existenciu tajomného Slender Mana. Keď však jedna z nich záhadne zmizne, všetko nasvedčuje tomu, že je v skutočnosti jeho poslednou obeťou.

V hlavných úlohách v hororovej snímke Slender Man uvidíme charizmatickú Jaz Sinclair, okrem ktorej sa nám predstaví aj Julia Goldani Telles, a dvojica známa z hororov Joey King (V zajatí démonov) a Annalise Basso (Ouija).

Film Slender Man príde strašiť na strieborné plátna 23. augusta a prinesie ho spoločnosť Itafilm. Rozhodne sa máme na čo tešiť.

Slender Man

 

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.