Domov / Novinky / Scoob! prichádza na streamovacie služby
Zdroj: imdb.com

Scoob! prichádza na streamovacie služby

Animovaný film Scoob! zamieri rovno na streamovacie služby. „Premiéra“ je zachovaná, bude to na budúci mesiac v deň kinopremiéry. Ako každé jedno veľké hollywoodske štúdio, aj Warner Bros. bolo prinútené urobiť drastické zmeny v plánovaných premiérach filmov. Mnoho filmov, ako Wander Woman 1984, posunuli o niekoľko mesiacov, rovnako ako presunuli plánované filmy na rok 2021, pretože sa momentálne nenatáča.

Zdroj: warnerbros.com

Medzi filmy, ktoré mali prísť do kín v tomto čase, patrí aj animák Scoob! Štúdio Warner Bros. včera zverejnilo informáciu o tom, že film pôjde 15. mája rovno na streamovacie služby a bude možné si ho vypožičať na 48-hodín za 19,99 dolárov alebo si ho kúpiť za 24,99 dolárov. Tu je vyhlásenie CEO Warner Bros.:

„Napriek tomu, že všetci vo WB túžime po tom, aby sme vám mohli naše filmy premietať v kinách, musíme sa prispôsobiť danej situácií a prísť na nové spôsoby ako distribuovať náš obsah. Vieme, že fanúšikovia sa nevedia dočkať Scooba!, a my sme nadšení,  že môžeme doručiť film, aby si ho rodiny mohli užiť doma spoločne.“

Zdroj: imdb.com

Samozrejme, Warner Bros. čaká na to, aký úspech bude mať Trollovia: Svetové turné, ktoré bolo zverejnené tento mesiac. Pokračovanie Trollov za prvý víkend zarobilo okolo 50 miliónov dolárov, predaj fungoval rovnako ako to plánujú urobiť aj so Scoobom! Štúdio predpokladá, že by to malo mať rovnaký úspech, keďže v Amerike je momentálne mnoho rodín s deťmi v dobrovoľnej karanténe.  Samozrejme, tento typ zverejňovania filmov nebude fungovať pre všetky plánované filmy (v preklade: nie Black Widow nebude na Disney+). V prípade Scooba! sa však rozhodli využiť túto možnosť.

O Lucia Furtáková

Som študentka masmediálnej komunikácie, ktorá miluje filmy a seriály. Nemám žiadny špecificky obľúbený žáner, ale nemám rada horory. :D

Neprehliadni

Kinopremiéry na tento týždeň

Tento týždeň prídu do našich kín 3 nové filmy: akčný triller o nájomnej vrahyni, horor …

Obrázok z filmu Godzilla vs Kong predpovedá bitku storočia

Nový obrázok z filmu Godzilla vs Kong ponúka náhľad na finálnu bitku medzi dvoma najmocnejšími …