Domov / Novinky / Režisér Avengers: Infinity War priznáva, že chcel mať vo filme už aj Wolverina!
Avengers: Infinity War

Režisér Avengers: Infinity War priznáva, že chcel mať vo filme už aj Wolverina!

Rokovania medzi štúdiami Disney a Fox dali fanúšikom Marvel Universa množstvo priestoru na špekulácie. Jednou z najdiskutovanejších tém bolo zapojenie postavy Wolverina do bojov Avengers a Thanosa v Avengers: Infinity War alebo v Avengers 4. Teraz však bratia Joe a Anthony Russo priznali, že túžili po pridaní Wolverina do očakávaného veľkofilmu Avengers: Infinity War. Aj keď je už jasné, že teraz sa Wolverine do Marvel Cinematic Universa nezapojí, je veľmi pravdepodobné, že sa tak stane v blízkej budúcnosti.

Infinity War má za sebou Promo Tour, na ktorej bratia Russoovci niekoľkým šťastlivcom odpremietali prvých 30 minút filmu. Odpovedali aj na otázky, no dávali si pozor aby neprezradili z filmu nič dôležité. Pri interview v Londýne dostali otázku, že ktorého superhrdinu by si priali mať v Infinity War. Joe Russo okamžite a bez váhania odpovedal, „Keď sa pozrieme na obľúbené Marvel postavy, tak by to bol určite Wolverine,“ a Anthony ho doplnil slovami, „Áno, možno jedného dňa…“

Ako iste všetci vieme, Hugh Jackman ukončil svoju 17-ročnú kariéru Wolverina minulý rok vo filme Logan. Ak by teda štúdio chcelo priviesť Wolverina späť, bude ich stáť enormné úsilie, aby za fanúšikmi milovaného Hugha Jackmana našli adekvátnu náhradu. V minulosti sme vám priniesli aj článok s hercami, ktorí by sa mohli stať novým Wolverinom.

Hugh Jackman

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

10 najnepohodlnejších kostýmov, ktoré sme videli vo filmoch

Moderné CGI dokáže priviesť k životu všetko, čo si filmári predstavujú a to bez akýchkoľvek …

Pripravuje sa projekt „Nova“

Napriek tomu, že len pred rokom predstavilo štúdio Marvel svoju doteraz najväčšiu fázu, nezaspali na …