Domov / Novinky / Ralph Rozbi-to 3: Je toto pokračovanie potrebné?
Zdroj: screenrant.com

Ralph Rozbi-to 3: Je toto pokračovanie potrebné?

Ralph Rozbi-to a Ralph búra internet sa stali veľkými hitmi spoločnosti Disney, ale plánuje sa aj tretie pokračovanie? Tu je všetko, čo o tom vieme.

Zdroj: looper.com

Myšlienka filmu, ktorý sa nakoniec stal Ralph Rozbi-to, bola v produkcii Diskey takmer 20 rokov. Koncept na túto animovanú rozprávky prišiel z videohry, ktorá bola populárna v 80.rokoch minulého storočia. V 90. rokoch dostal tento koncept názov „Joe Jump“, avšak opäť z toho nič nebolo. Nakoniec sa to podarilo režisérovi Richovi Moorovi, ktorý v roku 2012 priniesol Ralph Rozbi-to na strieborné plátna.

Bez debaty, Disney môže byť rado, že tento projekt spracovalo. Vďaka príbehu, ktorý vás zahraje pri srdiečku a skvelej práci hlasového obsadenia – John C. Reilly ako Ralph a Sarah Silverman ako Vanellope – celosvetovo tento  film zarobil vyše 470 miliónov dolárov. O šesť rokov neskôr prišlo pokračovanie s názvom Ralph búra internet s Moorom ako spolurežisérom spoločne s Philom Johstonom. Tento film bol ešte väčším hitom a celosvetovo sa vyšplhal až na 529,3 milióna dolárov.

Po takom masívnom úspechu oboch filmov prichádza otázka: Kedy bude tretie pokračovanie?

Zdroj: screenrant.com

Režiséri to nepokladajú za nutné…

Spolurežiséri filmu Ralph búra internet, Rich Moore a Phil Johnston, sa ešte v roku 2018 vyjadrili, že tretie pokračovanie nie je potrebné. Podľa ich názoru sa príbeh v dvojke ukončil tak, ako bolo treba.

„Mám dobrá pocit z toho, kde sa obaja práve nachádzajú… Internet predstavuje dospelú fázu ich života. A myslím, že Ralphovi sa podarilo dospieť – je spokojný sám so sebou aj s tým, akú cestu si vybrali jeho priatelia. Aj Vanellope prišla do veku, kedy objavila svoju vášeň a neviem…“

– Rich Moore

Johnston k tomu iba pridal, že pre trojku mali šialený nápad, že by sa Ralph vytlačil cez 3D tlačiareň a bol by v skutočnosť svete.

Zdroj: disney.com

Ralph 3 pravdepodobne nebude

Pred pár mesiacmi webový portál We God This Covered priniesol informáciu o tom, že Disney začalo pracovať na Ralph 3. Avšak odvtedy sa neobjavili žiadne ďalšie informácie, ktoré by to potvrdili. Nateraz má spoločnosť dostatok projektov na niekoľko rokov dopredu. A vzhľadom na to, že sú obaja režiséri spokojní s tým, ako skončilo druhé pokračovanie príbehu o Ralphovi a Vanellope, v blízkej budúcnosti sa trojky nedočkáme.

Zdroj: youtube.com

Na druhej strane, mohol by to byť jeden z tých prípadov „nikdy nehovor nikdy“. Medzi prvým a druhým Ralphom ubehlo 6 rokov, takže fanúšikovia môžu pokojne čakať ďalších 6 na trojku.

O Lucia Furtáková

Som študentka masmediálnej komunikácie, ktorá miluje filmy a seriály. Nemám žiadny špecificky obľúbený žáner, ale nemám rada horory. :D

Neprehliadni

Pripravuje sa projekt „Nova“

Napriek tomu, že len pred rokom predstavilo štúdio Marvel svoju doteraz najväčšiu fázu, nezaspali na …

10 najzárobkovejších filmových remakov spoločnosti Disney

Hoci Disneyho filmové adaptácia sú často kontroverzné a mnohí veria, že nikdy nebudú rovnako magické …