Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
pondelok , január 27 2020
Domov / Novinky / Premiéra filmu Top Gun: Maverick sa odkladá!
Top Gun

Premiéra filmu Top Gun: Maverick sa odkladá!

Veľmi očakávané pokračovanie akčnej drámy Top Gun z roku 1986, v ktorej si hlavnú rolu strihol Tom Cruise, malo prísť do kín už budúci rok. Premiéra bola presnejšie pripravovaná na 12. júla 2019. Štúdio však muselo tento termín odložiť.

Tom Cruise si dodnes zahral v mnohých kultových filmoch, ale len málo z nich sa stali tak obľúbenými ako práve Top Gun. Vzhľadom na úspech tohto filmu je dosť prekvapujúce, že pokračovanie prišlo až po mnohých rokoch.

Podľa najnovších správ štúdio presunulo dátum vydania Top Gun: Maverick o celý rok, na 26. júna 2020. Zatiaľ čo spoločnosť Paramount nezverejnila oficiálny dôvod zmeny termínu, zdroj Deadline tvrdí, že dodatočný čas na výrobu umožní tvorcom filmu správne skoordinovať a navrhnúť mnohé úchvatné letecké zábery.

Každý správny fanúšik filmu si veľmi dobre pamätá letecké scény z prvého filmu, a nie je tak prekvapením, že osoby zainteresované do pokračovania chcú film spracovať čo najkvalitnejšie najmä z hľadiska vzdušných manévrov. Môžeme sa tak tešiť na dychberúce zábery, hlavne keď zoberieme do úvahy fakt, ako veľmi sa posunula tvorba špeciálnych efektov od roku 1986.

Okrem Toma Cruisa v úlohe Mavericka a jeho parťáka Icemana (Val Kilmer) uvidíme aj Milesa Tellera (War Dogs, Projekt X), Jennifer Connelly (Spider-Man: Homecoming) a ďalších. Réžiu mal mať pod taktovkou Tony Scott, ktorý režíroval aj prvý film, avšak spáchal samovraždu a réžiu po ňom prebral Joseph Kosinski (Tron, Only The Brave, Oblivion)

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Paul Walker

Paramount Network pripravuje dokument: Ja som Paul Walker!

Po úspechu, ktorý získal dokument I am Heath Ledger sa producent Derik Murray spolu s Paramount Network …

Transformers

Čaká nás reset celej série Transformers?

Hasbro a štúdio Paramount údajne zvažujú na budúci rok reboot série Transformers. Malo by sa …