Domov / Novinky / Poznáme ďalšie detaily k filmu Venom!
Venom

Poznáme ďalšie detaily k filmu Venom!

Štúdio Sony svetu predstavilo dve nové fotografie k filmu Venom. Na jednej z nich máme možnosť vidieť Eddieho Brocka a na tej druhej nám tvorcovia ponúkajú pohľad na Symbiot. Samotný Tom Hardy viedol dlhé rokovania so štúdiom pokiaľ prijal rolu Venoma a pravdepodobne aj tieto dlhé rokovania majú veľký podiel na prepracovanom vzhľade Symbiotu. Prvý teaser trailer, ktorý nám bol predstavený už dávnejšie, fanúšikov dostatočne nepresvedčil, no nový trailer odprezentovaný o dva mesiace neskôr ohúril všetkých kritikov.

Keď sa novinári pýtali Toma Hardyho, čo ho presvedčilo aby zobral na seba rolu Venoma, odpovedal jednoducho:

Musím povedať, že pre mňa je to jedna z najúžasnejších postáv v celom MCU. Venom má proste štýl.

Syn Toma Hardyho je obrovským fanúšikom komiksového Venoma, takže svojmu otcovi poctivo pomáhal pochopiť celý vývoj tejto postavy. Ďalším dôvodom, prečo sa rozhodol pre túto postavuje je, že v postave Eddieho Brocka vidí postavu akéhosi „tragického klauna“.

Je tu prvok „tragického klauna“, ktorý považujem za naozaj zábavný. Ide v podstate o dar, ale je to tragický dar. Je to superschopnosť, ktorú vlastne ani nechcete, ale zároveň ju milujete. A kvôli tomu sa cítite špeciálne.

Režisér Venoma Ruben Fleischer porovnáva svoj film s vlkolakom. O vlkolakovi sme študovali veľmi veľa, najmä o tom, čo by sa dialo po infikovaní vlkolakom. Je to ten typ situácie ako doktor Jekyll a pán Hyde. Ide vlastne o dvoch ľudí, ktorí sa musia naučiť žiť v symbióze.

Tom Hardy pokračoval v rozhovore a prezradil aj o nacvičovaní svojej intonácie pre Eddieho Brocka a Venoma. Pripomína mu to dvojicu Ren a Stimpy.

Je to trochu ako Ren a Stimpy. Každý z nich má iný hlas. Venom mal vždy znieť skôr ako jašter a Eddie Brock je taký…Neviem..proste každodenný druh chlapca, no zdedil toto masívne ego, toto zviera.

To, čo nám predvedie Tom Hardy zistíme už 4. októbra, keď Venom zavíta do našich kín.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Black Widow – Super Bowl Trailer

Super Bowl trailer k filmu Čierna vdova konečne potvrdzuje, že Avengeri neboli Natashinou prvou rodinou. …

Black Widow

Kedy uvidíme prvý trailer k Black Widow?

Prípravy na sólo film Black Widow sú v začiatočnom štádiu a nastáva otázka, kedy sa …