štvrtok , september 20 2018
Domov / Novinky / Použije Marvel scenár Jamesa Gunna pre Strážcov Galaxie 3?
Strážcovia Galaxie 3

Použije Marvel scenár Jamesa Gunna pre Strážcov Galaxie 3?

Po tom, čo spoločnosť Marvel Studios prepustila Jamesa Gunna z pozície režiséra nadchádzajúcich Strážcov Galaxie 3, je čoraz pravdepodobnejšie, že tohto filmu v roku 2020 ani nedočkáme.

James Gunn bol prepustený po tom, čo jeho neprajníci zdieľali niekoľko rokov staré tweety, v ktorých žartoval o pedofílii či znásilnení. Prepustenie režiséra vyvolalo vlnu pobúrenia medzi fanúšikmi, ktorí rozbehli petíciu. Tá ma dnes viac ako 370 000 podpisov. Jamesa Gunna bránia aj herci a tvrdia, že tieto tweety sú ďalekou minulosťou, a štúdio by ich nemalo brať do úvahy.

Christopher Marc, spoluzakladateľ a šéfredaktor spoločnosti Omega Underground zdieľal na svojom twitteri najnovšie správy, v ktorých zdôrazňuje, že Marvel Studios pravdepodobne nepoužije ani len scenár od Jamesa Gunna. Ako Marc ďalej poznamenal, tento krok bol naozaj nečakaný a v prípade, že to tak naozaj bude, celá výroba Strážcov Galaxie 3 sa ešte viac oddiali.

Strážcovia Galaxie 3

Celá situácia spôsobuje pre Marvel množstvo problémov. Jedným z nich je aj fakt, že James Gunn a jeho Strážcovia Galaxie 3 údajne chystali pôdu pre obdobie ďalších 10-20 rokov Marvel Univerza. Oneskorenie produkcie bude znamenať, že všetky plány spoločnosti po fáze 3 budú musieť byť opätovne posúdené.

Ďalším problémom pre štúdio sú herci, ktorí neoblomne stoja za svojim režisérom. Najmä Dave Bautista hrozí, že ak sa James Gunn nevráti, tak so štúdiom rozviaže kontrakt.

Napriek tomu všetkému sa zdá, že štúdio Disney, ktoré spoločne s Marvelom pripravuje Strážcov Galaxie, je rozhodnuté prerušiť akékoľvek kontakty s Gunnom.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

James Gunn

James Gunn sa pravdepodobne do režisérskeho kresla Strážcov Galaxie 3 nevráti

Štúdio Walt Disney Pictures údajne neplánuje požiadať prepusteného režiséra o návrat do režisérskeho kresla nadchádzajúceho …

Strážcovia Galaxie 3

AKTUÁLNE: James Gunn bol prepustený z pozície režiséra filmu Strážcovia Galaxie Vol.3

James Gunn bol práve prepustený z pozície režiséra nadchádzajúceho filmu Strážcovia Galaxie Vol. 3. Tento …