Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
utorok , január 21 2020
Domov / Novinky / Oficiálne odštartovalo natáčanie filmu Creed 2

Oficiálne odštartovalo natáčanie filmu Creed 2

Rok 2015 nám priniesol pokračovanie boxerskej série o Rockym s názvom Creed, ktorú režíroval Ryan Coogler (Black Panther) a vytvoril tak jednu z najlepších športových drám všetkých čias. Hlavnou postavou filmu bol syn Apolla Creeda – Adonis a zahral si ho Michael B. Jordan (Black Panther).

Premiéra pokračovania s názvom Creed II. je ohlásená na 21. november 2018 a prvou zmenou je režisérsky post, kde Ryana Cooglera nahradí Steven Caple Jr.. Pôvodne sa mal réžie chopiť samotný Sylvester Stallone, avšak po dohode s produkciou a Michaelom B. Jordanom sa rozhodol prenechať miesto už menovanému Stevenovi Caple Juniorovi.

Neoficiálne informácie hovorili, že natáčať sa začalo už 17. marca a na scéne sa objavil Drago (Dolph Lundgren) a jeho syn, ktorého stvárni profi boxer Florian Munteanu. Odvtedy sa po ďalších správach o filme Creed 2 zľahla zem. Až doteraz. Štúdio Warner Bros konečne vydalo oficiálne vyhlásenie o spustení natáčania. Už aj samotný Sylvester Stallone zdieľal video zo zákulisia. Štúdio okrem oficiálneho prehlásenia o spustení natáčania odhalilo aj dej filmu.

“Život sa stal vyrovnaným pre Adonisa Creeda. Rozhodne sa čeliť výzve svojho života. Postaví sa oponentovi, ktorý má väzby na minulosť Adonisovej rodiny. Tento fakt iba zosiľnuje jeho hrozivý boj v ringu. Rocky Balboa však stále stoji po jeho boku, a spoločne budú čeliť ich spoločnému odkazu. Musia si zodpovedať na otázku za čo majú bojovať a uvedomujú si, že nič nie je dôležitejšie ako rodina. Film Creed II je o návrate k základom, znovuobjavení toho, čo ťa spravilo šampiónom. Pamätaj, že kamkoľvek pôjdeš, tak svojej histórii neunikneš.”

Creed 2

Zdroj: rewind.sk

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Creed II

Creed ll – nový trailer plný tvrdých úderov

Spoločnosti MGM a Warner Bros práve predstavili trailer k očakávanej novinke Creed ll. Prvý diel …

Black Panther

Z Black Panthera sa stáva miliardár

Štúdio Marvel má na svojom konte nejeden úspešný filmový trhák. Ant-man, Iron Man, Avengers a …