Domov / Novinky / Nový TV Spot a plagát k filmu Jurský svet 2 hlásajú, že park je preč!

Nový TV Spot a plagát k filmu Jurský svet 2 hlásajú, že park je preč!

Svetu bol predstavený nový IMAX plagát k snímke Jurský Svet: Zánik Ríše a môžeme tvrdiť, že ide o najvydarenejší plagát k tomuto filmu. Vyzdvihuje totiž jeden z najlepších momentov traileru – obľúbeného T-Rexa z pôvodného Jurského parku, ako sa snaží zožrať nejakého nešťastníka, ktorý sa snaží vyliezť po rebríku do helikoptéry. Podľa toho, čo sme mali možnosť vidieť v traileri, neskončí tento chlapík najlepšie.

Predchádzajúce plagáty k filmu Jurský Svet: Zánik Ríše poukazovali najmä na blížiacu sa erupciu na ostrove Isla Nubar, ktorá ohrozuje existenciu dinosaurov.

Okrem novo predstaveného IMAX plagátu štúdio Universal Pictures vydalo aj ďalší televízny spot. Rovnako, ako v predchádzajúcich traileroch, tak aj tu sa nám ukáže hybridný Indoraptor. Plagát a aj TV spot nás pripravujú na fakt, že séria sa z ostrova sťahuje preč. Dinosaury si razia cestu na pevninu a tentokrát nič nenasvedčuje tomu, že by ich ľudstvo chcelo vrátiť na Isla Nubar alebo ktorýkoľvek iný ostrov.

Vývoj bude naozaj zaujímavý, pretože do sveta už dávnejšie vyšla správa, že sa chystá aj Jurský Svet 3. S tretím dielom sa na post režiséra vráti Colin Trevorrow, ktorý v Zániku Ríše zastával post scenáristu.

Jurský Svet: Zánik Ríše

 

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

The Wrong Missy (2020) – trailer

David Spade (Hotel Transylvánia 2, Hotel Transylvánia 3: Letná dovolenka, Keď si Chuck bral Larryho) …

7 fimov, ktoré sú lepšie ako ich knižné predlohy

Asi každý poznáme silu ľudskej fantázie, ktorá dala základ mnohým skvelým príhodám, rozprávkam, knihám či …