pondelok , október 21 2019
Domov / Hry / Nový Battlefield V trailer nám detailnejšie predstavuje Battle Royale mód!

Nový Battlefield V trailer nám detailnejšie predstavuje Battle Royale mód!

Vývojárske štúdio DICE nám odhalilo ďalšie podrobnosti o Battlefield V. Tentokrát máme možnosť vidieť o čosi viac z pripravovaného Battle Royale režimu, ktorý sa v poslednej dobe stal naozaj úspešným vďaka titulom ako je Fortnite či PUBG.

Tieto detaily pochádzajú z nového traileru, ktorý bol predstavený v utorok. Battle Royale mód v Battlefield V ponesie názov Firestorm. Bude pozostávať zo šestnástich 4-členných tímov.

Trailer nám ďalej predstavuje možnosť budovania prekážok a úkrytov, prepracované ničenie objektov, nové gadgety a úpravy zbraní. V multiplayeri sa môžeme tešiť aj na obrovskú mapu s názvom „Battlefield“, ktorá je presýtená zbraňami, bojovými vozidlami a zničiteľnými budovami.

V ukážkach nás vývojári prevedú aj ďalšími módmi. Jedným z nich je aj jedna z najväčších tankových bitiek v histórii, ktorá sa odohrávala v severnej Afrike. Okrem multiplayeru si užijeme aj sólo príbeh, ktorý nesie názov „The Last Tiger“. V budúcnosti môžeme očakávať aj DLC. To chlapci od DICE chystajú na rok 2019 a dej sa bude odohrávať vo Francúzsku a Grécku.

Prístup do open bety bude umožnený už tento týždeň a do ostrých bojov sa budeme môcť zapojiť už 20. novembra.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.