Domov / Novinky / Nicolas Cage v úlohe Spider-Mana? Novinky, ktoré predstavilo štúdio SONY na Comic-Cone
Comic-Con

Nicolas Cage v úlohe Spider-Mana? Novinky, ktoré predstavilo štúdio SONY na Comic-Cone

Pozorne sledovaný a veľmi očakávaný Comic-Con, ktorý sa konal v San Diegu je za nami, a priniesol nám hneď niekoľko noviniek. Medzi prezentujúcimi nechýbalo ani štúdio Sony, ktoré fanúšikom bližšie predstavilo svoje projekty Venom a Spider-Man: Paralelné svety.

Pravdepodobne každý správny fanúšik na svete sa teší práve na Venoma a nový animák Spider-Man, ktoré uvidíme ešte do konca tohto roka. Spoločnosť Sony práve z tohto dôvodu prišla na Comic-Con vyzbrojená novinkami práve o týchto dvoch filmoch. Pred návštevníkov sa tak okrem tvorcov postavili aj herci, medzi ktorými mali fanúšikovia možnosť vidieť Toma Hardyho, Riza Ahmeda, Jakea Johnsona, či Hailee Steinfeld.

Comic-Con
Tom Hardy na Comic-Cone počas prezentácie filmu Venom

VENOM:

V prvom rade sa pozrieme na novinky z filmu Venom, ktorý je pravdepodobne najobľúbenejším antihrdinom vôbec. Do kín sa dostane už  4. októbra a v hlavnej úlohe sa nám predstaví Tom Hardy. V jednom z článkov sme vám priniesli aj informácie o tom, prečo sa Hardy na rolu Venoma nechal presvedčiť a okrem toho prezradil, že jeho syn je obrovským fanúšikom tohto antihrdinu.

Prezentácie sa zúčastnil aj režisér filmu Ruben Fleischer, podľa ktorého to bude asi najtemnejší film zo všetkých marvel komiksoviek a odhalil aj záporáka Carltona Drakea, ktorého stvárni herec Riz Ahmed, ktorého sme mali možnosť vidieť vo filmoch ako Nightcrawler, Jason Bourne, či Centurion.

SPIDER-MAN: PARALELNÉ SVETY:

Ďalším dielom štúdia Sony je spomínaný animovaný film Spider-Man: Paralelné svety, za ktorého scenárom a produkciou stojí kreatívne dvojica  Phil Lord a Christopher Miller, medzi ktorých projekty patrili snímky ako 22 Jump Street a Oblačno, miestami fašírky. Zaujímavosťou je, že celý film by mal byť nakrúcaný revolučným spôsobom animácie a uvidíme v ňom niekoľko Spider-Manov naraz. Hlavným hrdinom totiž bude tínedžer Miles Morales, známy z komiksovej série Ultimate Spider-Man. Ten žije v tzv. Multiverze. Okrem podstatne staršieho Petera Parkera (Jake Johnson), sa na Comic-Cone predstavili aj ďalšie postavy, ktorým prepožičali svoje hlasy Hailee Steinfeld (Gwen Stacy), John Mulaney (Spider-Ham) a asi najzaujímavejším hlasom sa bude pýšiť Spider-Man Noir, ktorému hlas prepožičia samotný Nicolas Cage. Hlas Lieva Schreibera budeme počuť v podobe záporáka Kingpina. Animák Spider-Man: Paralelné svety uvidíme v našich kinách o dva mesiace neskôr, než film Venom, a to 13. decembra. Obidva filmy prinesie na strieborné plátna spoločnosť Itafilm.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Capone trailer

Najznámejší gangster všetkých čias Al Capone u mnohých aj po rokoch naháňa strach, ale aj …

Čo bude s Venomom 2, ak sa posunie premiéra Morbiusa?!

Nedávno spoločnosť Sony oznámila, že bude musieť posunúť premiéry všetkých filmov, ktoré mali vyjsť, avšak …