štvrtok , september 20 2018
Domov / Novinky / Neuveríte, koľkokrát videl fanúšik Marvelu Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War

Neuveríte, koľkokrát videl fanúšik Marvelu Avengers: Infinity War

Marvelovka Avengers: Infinity War prišla do našich kín v apríli a ešte stále láme jeden rekord za druhým. Istý britský fanúšik menom Kieren Harvey však prekonal trošku iný rekord. Infinity War totiž v kine videl neuveriteľných 100-krát. Dvadsaťšesť ročný skalný fanúšik marvelu ako dôkaz nahromadil všetky svoje vstupenky ako nevyvrátiteľný dôkaz o jeho šialenom rekorde. Niekoľko výletov do kina strávil v kruhu svojej rodiny alebo priateľov, ale väčšinu času film sledoval osamote.

Rekord je naozaj šialený, keď vezmeme do úvahy fakt, že Infinity War trvá 2 hodiny a 40 minút. Harvey teda v kine strávil 16 000 minút alebo aj 267 hodín, počas ktorých sledoval šokujúce súboje medzi titánom Thanosom a Avengermi. Keď to ešte na záver prerátame na dni, dostaneme sa k číslu 11.

A to nie je všetko! V jednom rozhovore Kieren Harvey len tak medzi rečou spomenul, že sa mu podarilo vzhliadnuť Black Panthera 30-krát a Deadpoola 2 20-krát.

Ďalším podobným expertom je aj Tony „Nem“ Mitchell, ktorý podobne zdokumentoval svoje návštevy a videl Avengers: Infinity War 45-krát. O tomto výkone sa dopočuli aj kompetentní a odmenili ho pozvánkou na veľkolepú premiéru budúcoročných Avengers 4. Rozdiel medzi týmito dvomi rekordérmi je však v tom, že kým Harvey naplno využil možnosti svojej permanentky do sietí Odeon Cinemas, Tony Mitchell si všetky vstupenky poctivo zaplatil, čo ho vyšlo v prepočte oveľa drahšie.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Strážcovia Galaxie

Štúdio Marvel odložilo prípravu Strážcov Galaxie 3 na neurčito!

Spoločnosť Marvel Studios oficiálne odložila prípravy na druhé pokračovanie filmu Strážcovia Galaxie na neurčito. Isté …

ant-man and the wasp

Ant-Man and The Wasp má po víkende na konte 161 miliónov dolárov

Vo štvrtok do našich kín zavítala ďalšia očakávaná marvelovka s názvom Ant-Man and The Wasp …