piatok , február 22 2019
Domov / Novinky / Neuveríte, koľkokrát videl fanúšik Marvelu Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War

Neuveríte, koľkokrát videl fanúšik Marvelu Avengers: Infinity War

Marvelovka Avengers: Infinity War prišla do našich kín v apríli a ešte stále láme jeden rekord za druhým. Istý britský fanúšik menom Kieren Harvey však prekonal trošku iný rekord. Infinity War totiž v kine videl neuveriteľných 100-krát. Dvadsaťšesť ročný skalný fanúšik marvelu ako dôkaz nahromadil všetky svoje vstupenky ako nevyvrátiteľný dôkaz o jeho šialenom rekorde. Niekoľko výletov do kina strávil v kruhu svojej rodiny alebo priateľov, ale väčšinu času film sledoval osamote.

Rekord je naozaj šialený, keď vezmeme do úvahy fakt, že Infinity War trvá 2 hodiny a 40 minút. Harvey teda v kine strávil 16 000 minút alebo aj 267 hodín, počas ktorých sledoval šokujúce súboje medzi titánom Thanosom a Avengermi. Keď to ešte na záver prerátame na dni, dostaneme sa k číslu 11.

A to nie je všetko! V jednom rozhovore Kieren Harvey len tak medzi rečou spomenul, že sa mu podarilo vzhliadnuť Black Panthera 30-krát a Deadpoola 2 20-krát.

Ďalším podobným expertom je aj Tony „Nem“ Mitchell, ktorý podobne zdokumentoval svoje návštevy a videl Avengers: Infinity War 45-krát. O tomto výkone sa dopočuli aj kompetentní a odmenili ho pozvánkou na veľkolepú premiéru budúcoročných Avengers 4. Rozdiel medzi týmito dvomi rekordérmi je však v tom, že kým Harvey naplno využil možnosti svojej permanentky do sietí Odeon Cinemas, Tony Mitchell si všetky vstupenky poctivo zaplatil, čo ho vyšlo v prepočte oveľa drahšie.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Venom

Dosť bolo superhrdinov! Do kín prichádza VENOM

Nastal čas na najočakávanejší film jesene. Venom s Tomom Hardym je konečne od dnes v kinách a …

Captain Marvel

Captain Marvel – je tu prvý oficiálny trailer!

Po mesiacoch špekulácií sme sa konečne dočkali. Štúdio Marvel nám predstavilo prvý oficiálny trailer pre …