Domov / Streamovacie služby / Netflix / Netflix predstavil sci-fi seriál Altered Carbon, kde ľudské telá sú len náhradné diely. A tu je trailer!

Netflix predstavil sci-fi seriál Altered Carbon, kde ľudské telá sú len náhradné diely. A tu je trailer!

Seriál Altered Carbon je ďalší sci-fi seriál od Netflixu, ktorý rozšíri seriálové rady už 2. februára. Ide o seriál, ktorý je založený na cyberpunkovej novele z roku 2002 od autora Richarda Morgana. Určite si prídu na svoje fanúšikovia filmov ako Blade Runner alebo Bright. Podľa doterajších informácií je potvrdená prvá sezóna, ktorú bude tvoriť 10 epizód. Je viac ako pravdepodobné, že všetkých 10 dielov sa na Netflixe objaví naraz tak, ako sme u tejto spoločnosti zvyknutí.

Dej je zasadený do približne 300 rokov vzdialenej budúcnosti. Spoločnosť je neustále ovplyvňovaná novými technológiami a jednou z nich je digitalizácia ľudského vedomia. To vlastne znamená, že ľudské telá sa stávajú vymeniteľnými a smrť je už len dočasná záležitosť.

Takeshi Kovacs (Joel Kinnaman) je posledný preživší vojak z elitnej skupiny medzihviezdnych vojakov, ktorí utrpeli porážku v povstaní voči novému svetovému poriadku. Po stáročia bol zamrazený a jeho myseľ uväznená až do okamihu, kedy mu Laurens Bancroft (James Purefoy) ponúkne šancu na nový život. Laurens za to však nechce peniaze, keďže je enormne bohatý, ale žiada Takeshiho aby vyriešil jednu vraždu. Akú? Predsa vraždu jeho záchrancu Laurensa Bancrofta.

 

Altered Carbon

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Cursed: Keď sa stretne Hra o tróny s Hrami o život

Ak patríme medzi nadšencov dobrého fantazy, nový seriál z dielne Netflix – Cursed – vás určite nadchne. …

Tip na seriál: Extracurricular (2020)

Ak máte radi krátky, temný seriál plný násilia, ktorý sa okrem iného zaoberá prostitúciou, tak …