Domov / Streamovacie služby / Netflix / Narcos 4. séria – všetko čo potrebujete vedieť
Narcos

Narcos 4. séria – všetko čo potrebujete vedieť

Netflix konečne po dlhom čase neistoty potvrdil vydanie 4. série seriálu obľúbeného Narcos. Každý fanúšik určite vie, že pokračovanie seriálu bolo neisté kvôli zabitiu jedného z producentov – Carlosa Muñoza Portu (viac o tomto prípade si môžete prečítať tu).

Netflix oficiálne obnovil natáčanie štvrtej sezóny a oznámil, že v nadchádzajúcich epizódach uvidíme Michaela Peñu a Diega Lunu. Prípravy sú už teraz v plnom prúde a natáčanie prebieha v Mexico City.

Nedávno bol predstavený krátky teaser, ktorý nám však neukázal ani kúsok príbehu. No objavilo sa množstvo špekulácií a vyhlásení.

Čo nás čaká v 4. sérii?

Narcos opäť čaká reset s ďalším drogovým kartelom a možno aj novými členmi DEA agentov. V tretej sérii sme videli stretnutie Pacha Herreru (Alberto Ammann) a Amada Carillu Fuentesa (José María Yazpik), ktorý je šéfom Kartelu Juaréz. Boli sme svedkami Amadovho presviedčania, aby Pacho z biznisu neodchádzal a rozbehol s ním spoluprácu. Preto všetky informácie smerujú k tomu, že štvrtá séria bude o Karteli Juaréz. Špekulácie potvrdil aj Pepe Rapazote (Chepe), že ďalšie epizódy sa naozaj budú zameriavať na tento kartel, ktorý ma korene v Mexiku. Naznačil tiež, že by sme sa mohli vrátiť v čase a byť svedkami toho, ako si kartel Juaréz v Mexiku vybudoval svoje postavenie.

Presný dátum vydania štvrtej série ešte nebol ohlásený, ale ak pôjde všetko podľa plánov, pokračovania by sme sa mali dočkať v septembri 2018.

 

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Cursed: Keď sa stretne Hra o tróny s Hrami o život

Ak patríme medzi nadšencov dobrého fantazy, nový seriál z dielne Netflix – Cursed – vás určite nadchne. …

Tip na seriál: Extracurricular (2020)

Ak máte radi krátky, temný seriál plný násilia, ktorý sa okrem iného zaoberá prostitúciou, tak …