pondelok , september 16 2019
Domov / Novinky / Na svetlo sveta dorazil nový trailer k filmu Jurský Svet: Zánik ríše!

Na svetlo sveta dorazil nový trailer k filmu Jurský Svet: Zánik ríše!

Konečne sme sa dočkali čerstvého traileru k filmu Jurský Svet: Zánik ríše. Ako už iste všetci vieme, sopečné výbuchy zničia celý park a vlastne aj ostrov Isla Nubar, na ktorom je park vybudovaný. Takisto sme vás pred časom informovali aj o tom, že môžeme počítať s dvojicou hlavných hrdinov, ktorými sú Chris Pratt ako Owen Brady a Bryce Dallas Howard v roli pôvabnej Claire Dearing. V najnovšom pokračovaní sveta dinosaurov uvidíme aj Dr. Wu (BD Wong) a Iana Malcolma (Jeff Goldblum). Jurský Svet: Zánik ríše k nám dorazí už 22. júna 2018.

Režisér J. A. Bayona, ktorého meno sa spája najmä s horormi ako je The Orphanage ako aj niekoľko epizód seriálu Penny Dreadful dostal teraz do rúk pokračovanie Jurského sveta. Môžeme sa teda spoľahnúť na to, že hororové prvky prenesie aj do Jurského sveta 2. Svedectvom nám môžu byť napríklad zábery Indoraptora v spálni malého dievčatka a obrovského mosasaura vo voľnom oceáne. A to určite nie je všetko!

Okrem dua Chriss Pratt a Bryce Dallas Howard sa vracia aj Colin Trevorrow, ktorý režíroval prvý diel Jurského Sveta (celosvetové tržby dosiahli 1,67 miliardy dolárov), tentokrát do role výkonného producenta. Ten sa nechal počuť, že sa dočkáme aj tretieho dielu, ktorý k nám dorazí presne 11. júna 2021. S určitosťou teda môžeme tvrdiť, že zakončenie druhého dielu nám nechá ešte pootvorené dvierka do tretieho filmu.

Jurský Svet: Zánik ríše

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Pasažieri

Tip na film: Pasažieri (2016)

V napínavom dobrodružnom sci-fi s názvom Pasažieri, si zahrala dvojica Jennifer Lawrence a Chris Pratt …

jursky svet zanik rise

Jurský Svet: Zánik ríše pridáva ďalší trailer

Počas Super Bowlu nás okrem nového TV Spotu na Avengers potešilo aj štúdio Universal, ktoré …