pondelok , október 21 2019
Domov / Streamovacie služby / Netflix / Ktoré postavy sa objavia v seriáli Zaklínač?
Zaklínač

Ktoré postavy sa objavia v seriáli Zaklínač?

Scenáristka Lauren Schmidt Hissrich sa pravidelne delí so svojimi fanúšikmi o detaily okolo príprav k seriálu Zaklínač. Ako sme už dávnejšie informovali, scenár k úvodnej epizóde je už hotový. Najnovšie však na svojom oficiálnom účte zverejnila detaily ohľadom postáv, ktoré budú v seriáli vystupovať. Každej venovala krátky opis ich vlastností. Koho teda v seriáli uvidíme?

Je to Geralt, ako ho poznáme. Flegmatický a zároveň divoký, obozretný a vyrovnaný. Okrem Geralta môžeme počítať aj s rozporuplnou, prudkou a pyšnou Yennefer z Vengerbergu. Je to známa čarodejnica a Geraltova femme fatal, ktorá je preslávená najmä svojou krásou, nezameniteľnou vôňou ale aj veľmi krutou povahou.

Lauren Schmidt Hissrich vo svojich ďalších statusoch spomína aj vytrvalú, neúprosnú ale aj nerozvážnu Ciri, Geraltovu neodmysliteľnú kobylu menom Roach, nevychovaného Dandeliona, idealistickú Triss Merigold, charizmatického Cahira vyhľadávajúceho konflikty. Neodmysliteľnou súčasťou seriálu musí byť aj Regis – celým menom Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy, ktorý je asi najcharizmatickejšou postavou celej ságy o Zaklínačovi. Geraltov najlepší priateľ a pozorný naslúchač.

Scénaristka venovala svoje statusy aj ďalším postavám: Vilgefortz, Milva, Leo Bonhart, Emhyr.

Zaklínač
Ciri, Geralt, Yennefer, Triss a Dandelion

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Zaklínač

Zaklínača Geralta si zahrá Henry Cavill

Je to oficiálne! Britský herec Henry Cavill, známy z filmov ako Man of Steel alebo …

Zaklínač

Zaklínač – poznáme počet epizód a rok premiéry

Pomaly ale isto pribúdajú konkrétnejšie informácie k najočakávanejšiemu projektu streamovacieho giganta Netflix. Príprava seriálu Zaklínač …