Domov / Novinky / Kto sa stane novým Wolverinom?
Wolverine

Kto sa stane novým Wolverinom?

Wolverina, jednu z najznámejších postáv X-men série, si každý z nás spája s hercom Hughom Jackmanom. Jackman túto postavu stvárnil celkovo 9-krát. Po prvý raz to bolo v roku 2000 v úvodnom filme X-men a naposledy vo filme Logan z minulého roku. Za svoj herecký výkon v poslednom filme si vyslúžil aj nomináciu na Oscara.

Nie všetko sa však dá robiť večne a tak aj Hugh Jackman napriek obrovskému úspechu zavesil svoju rolu Wolverina na klinec. Tvorcovia aktuálne špekulujú nad tým, kto zdedí túto postavu. Jackman bol predsalen v tejto postave perfektný a bude naozaj náročné nahradiť ho. Štúdio pravdepodobne nechá postavu pár rokov odpočinúť, pokiaľ ohlási svoj návrat.

Odkedy samotný Jackman vyhlásil, že by v roli svojho nástupcu videl najradšej Toma Hardyho, stal sa z neho okamžite najvážnejší kandidát. Bolo to ešte počas premiéry filmu Pan, v ktorom si úlohu zahral práve Jackman. Počas rozhovoru pre MTV UK sa ho spýtali, koho by si prial vidieť v roli Wolverina po svojom odchode.

Často dostávam túto otázku. Nechcem dopustiť aby ma dokázali nahradiť tak jednoducho, preto robím svoju prácu najlepšie ako viem. Keď však nadíde deň a budú ma musieť nahradiť? Musí byť samozrejme mladší než ja. Som si istý že Tom Hardy by bol fantastický Wolverine.

Tom Hardy
Tom Hardy vo filme Mad Max: Zbesilá cesta

Špekulovalo sa aj o Tobym Kebbellovi, ktorý si už zahral vo filmoch Marvelu. Konkrétne hral Doktora Dooma vo Fantastic Four. Mali sme ho možnosť vidieť aj v Úsvite Planéty opíc ako Kobu.

Ten, kto videl Warcraft od Duncana Jonesa by mal vedieť, že veľmi zaujímavou náhradou by mohol byť aj Travis Fimmel, ktorý rozžiaril svoju hviezdu v seriáli Vikingovia.

Travis Fimmel
Travis Fimmel vo veľkofilme Warcraft od Duncana Jonesa

No s rolou Wolverina sú spájané aj ďalšie mená. Napríklad Taron Egerton (Kingsman), Aaron Paul (Breaking Bad), Toby Kebbel (Fantastic Four), Luke Evans (Dracula Untold), Jack Reynor (Sing Street), Jack O’Connell (Unbroken, Money Monster), Garrett Hedlund (Tron: Legacy) a Scott Eastwood (Furry).

Jedným z kandidátov na Wolverina je aj herec Tom Payne, ktorého môžu fanúšikovia poznať zo seriálu The Walking Dead, kde stvárňuje postavu Jesusa. Tom je zaujímavou voľbou, avšak je otázne, či bude mať ako Wolverine úspech. Dôvodom je fakt, že Wolverine má množstvo svojich fanúšikov práve kvôli famóznemu Jackmanovi.

Tom Payne
Tom Payne známy ako Jesus zo seriálu Walking Dead

 

O Peťa Stupková

Neprehliadni

Dark Phoenix bude do kín trochu meškať

Vyzerá to tak, že na ďalší film zo série X-men budeme nútení zopár mesiacov počkať. …

Dark Phoenix

Keď sa sila stane nekontrolovateľnou. Upútavka k filmu Dark Phoenix je tu

Štúdio 20th Century Fox zverejnilo trailer k pripravovanému filmu Dark Phoenix, ktorý je ďalším zo …