Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
pondelok , január 27 2020
Domov / Novinky / Koho smrť uvidíme v Avengers 4?
Avengers 4

Koho smrť uvidíme v Avengers 4?

Avengers: Infinity War prekonalo snáď všetky tragické scény v histórii Marvelu, takže niet pochýb o tom, že všetci fanúšikovia sa snažia zistiť, kto zomrie natrvalo a kto sa k nám ešte počas budúcoročného Avengers 4 vráti. Ako už iste vieme, cestovanie v čase bude hrať v Avengers 4 dôležitú rolu. Pravdepodobne však veľkolepé finále aj tak neprežijú niektoré vzkriesené postavy a ich návrat do hrobu bude veľmi rýchly.

Akokoľvek tragický osud postihol záver Avengers: Infinity War, stále je všetko relatívne napraviteľné. To znamená, že dostanú šancu zvrátiť vesmírnu genocídu, no určite sa nevyhneme trvalým stratám. Je isté, že niektorí Avengeri obetujú svoje životy pre „vyššie“ dobro. Aj keď je scenár Avengers 4 držaný v tajnosti, tak sa z niektorých uniknutých informácií dá odhadnúť vývoj deja.

Captain America a Iron Man

Avengers 4

Je známe, že Robert Downey Jr. (Tony Stark) a Chris Evans (Steve Rogers) doteraz nepodpísali zo štúdiom Marvel nové zmluvy na ďalšie filmy a obaja dokonca verejne vyhlásili, že si želajú ukončiť túto vydarenú sériu veľkolepým štýlom. Robert Downey Jr. vyslovil želanie, že by si rád zahral ešte v jednej sólovke o Iron Manovi, no Chris Evans naopak pre The New York Times prehlásil, že je čas vystúpiť z tejto lode.

Pôvodní Avengers

Avengers 4

Po Thanosovom lusknutí prstami a vyhladení polovice vesmírnej populácie zostali nažive pôvodné postavy z Marvel Fázy č.1 (ak nerátame Rocketa a Ant-mana). Keď odrátame Tonyho Starka a Steva Rodgersa, ostáva nám Thor, Bruce, Natasha a Clint. Natasha, ako Black Widow, má svoje prežitie asi najistejšie, nakoľko sa jej črtá vlastný sólo film.

Bruce a jeho zelené alter ego boli väčšinou v pozadí celého MCU. Je ťažké predpokladať, ako sa situácia okolo Hulka vyvinie. Mark Ruffalo má však zmluvu na minimálne jeden film po Avengers 4. Z toho vyplývajú len dve možnosti. Tou prvou je možnosť dodatočného predĺženia zmluvy o ďalšie filmy a druhou možnosťou je, že v Avengers 4 zahynie a film, v ktorom bude účinkovať bude viac menej spomienkový flashback.

To isté sa dá povedať aj o Hulkovom „parťákovi“ z Ragnaroku – Thorovi. Po tom, ako uzatvára dokonalú trilógiu nastáva zrejme pravý čas na odovzdanie žezla novému vládcovi asgardského kráľovstva (Valkýra Tessa Thompson?). Thor v Avengers: Infinity War stratil všetko za čo bojoval. Mohli sme to vidieť aj v scéne, kedy o tom rozprával Rocketovi. Len pripomíname, že Chrisovi Hemsworthovi zmluva končí práve po Avengers 4. Čo by bolo pre Boha hromov a bleskov lepším zakončením svojho účinkovania, než padnúť v zápale boja pri pomste Lokiho?

Posledným zo skupinky je Clint Barton, známy aj ako Hawkeye. Ten by sa mal do Avengers 4 vrátiť ako Ronin, o čom sme vás informovali v tomto článku. Do akcie sa vráti pravdepodobne z dôvodu, že niektorého z členov jeho rodiny Thanos zabil. Môžeme si byť istí, že keď sa Clint vráti, bude naozaj zúrivý a šialený. Jeremy Renner však podobne ako Black Widow čaká na svoj sólo film a vyviazne teda s najväčšou pravdepodobnosťou živý.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Avengers 4

Chris Evans objasňuje svoj nedávny tweet/spoiler k Avengers 4

Nedávno si Mark Ruffalo neudržal jazyk za zubami a v talkshow rovno vyzradil (pravdepodobný) celý …

Venom

Venom (RECENZIA)

Kritikou ho nešetril takmer nikto, no Venom to na plátnach poriadne odpálil. Čím tento antihrdina …