Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
pondelok , január 27 2020
Domov / Novinky / Kevin Feige naznačil, prečo prežili pôvodní Avengers Thanosove vyčíňanie
Avengers

Kevin Feige naznačil, prečo prežili pôvodní Avengers Thanosove vyčíňanie

Epické vyvrcholenie Infinity War bolo odlišné ako väčšina filmov z MCU. Rozdiel bol najmä v tom, že Thanosovi sa oproti ostatným záporákom podarilo dosiahnuť svoj krutý cieľ. Po získaní všetkých šiestich kameňov nekonečna Thanos využil svoju magickú rukavicu a vyhladil polovicu vesmíru. Samozrejme niektorí hrdinovia to prežiť museli, aby mu mohli čeliť v Avengers 4 a zvrátiť túto apokalypsu.

Medzi hrdinov, ktorí sa obrátili v prach patria hlavne novšie tváre, ako napríklad Spider-Man, Black Panther a väčšina Strážcov Galaxie. Sú to najmä hrdinovia, ktorí sa neobjavili v období, ktoré je v MCU označované ako fáza 1. Medzi preživšími sa tak ocitla stará garda – Iron Man, Captain America, Hulk a Thor. Kevin Feige potvrdil, že zachovanie pôvodných postáv bolo plánované už poriadne dlho.

V rozhovore pre io9 Feige naznačil predstavy a vízie štúdia:

Myslím si, že vo veľkolepom finále série, ktorá sa ťahá už neuveriteľných 10 rokov, je výber hrdinov dôležitý. Treba si uvedomiť, že ďalšia fáza Marvelu končí a my sme tam nechali prakticky len pôvodných Avengerov…

Na internete sa objavilo množstvo špekulácií o Avengers 4, no jedna z nich dáva azda najväčší zmysel. Marvel pomaly uzatvára ďalšiu fázu a chce nechať priestor hrdinom, ktorí vlastne celé MCU pomohli vybudovať. Zmluvy totiž pôvodným Avengerom postupne končia a prenechávajú svoju štafetu nováčikom. Do univerza sa postupne integrovali hrdinovia ako Ant-Man, Black Panther, Spider-Man, čaká nás Captain Marvel a ďalší. Je teda pochopiteľné, že Avengers 4 budú pravdepodobne labuťou piesňou pre našich obľúbených veteránov (úmrtie pôvodnej členky Avengers – Black Widow by sa dalo takisto vysvetliť, a to tak, že by ešte mala dostať vlastný sólo film). Ak to tak bude, tak je to asi najlepšie rozhodnutie štúdia. Samozrejme netreba zúfať, pretože Peter Parker, T’Challa, Groot, Doctor Strange a zvyšok postáv sa vráti, aby pokračovali v ochrane galaxie vo fáze 4.

Avengers

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Avengers 4

Chris Evans objasňuje svoj nedávny tweet/spoiler k Avengers 4

Nedávno si Mark Ruffalo neudržal jazyk za zubami a v talkshow rovno vyzradil (pravdepodobný) celý …

Venom

Venom (RECENZIA)

Kritikou ho nešetril takmer nikto, no Venom to na plátnach poriadne odpálil. Čím tento antihrdina …