Domov / Novinky / Kevin Feige naznačil niečo málo o budúcnosti Marvelu a X-men série

Kevin Feige naznačil niečo málo o budúcnosti Marvelu a X-men série

Dnes prinášame niekoľko aktualizácií o nadchádzajúcich projektoch štúdia Marvel. Šéf štúdia Kevin Feige prezradil je, že Captain Marvel oficiálne ukončil svoje natáčanie a teraz sa pracuje už len na úpravách. Ďalej informoval o štarte natáčania Spider-Man: Far From Home. V kinách nám momentálne beží Ant-man and The Wasp, a ďalšia marvelovka tak opäť dominuje na striebornom plátne v poli návštevnosti.

Kevin Feige dostal aj otázku ohľadom možnosti vstupu hrdinov X-men a Fantastic Four do MCU:

Nemôžem Vám dať teraz svoje slovo. Máme určité sny a nápady. No teraz privádzame k životu viac než 10 000 postáv, ktore si vyžadujú všetkú pozornosť štúdia. V dohľadnej budúcnosti budem naozaj veľmi zaneprázdnený.

Ďalej pre web Birth Movies Death prezradil, že spoločne s bratmi Russoovcami niekoľko posledných týždňov strávili v „editačnej“ miestnosti a naznačil, že v porovnaní s pôvodným časovým harmonogramom sú v dostatočnom predstihu s prípravou Avengers 4.

Práve pracujeme na editácii. Bratia tvrdo pracujú na strihu a strávili sme spolu niekoľko týždňov. Do tohto bodu sme sa dostali oveľa skôr ako sme pôvodne plánovali. Zvyčajne v takomto čase ešte stále natáčame.

Nezabudol spomenúť pár slovami ani práce na filme Captain Marvel.

Captain Marvel vychádza v marci a Avengers 4 v máji a my to už takmer máme hotové. Je úžasné získať takýto náskok. Už máme filmy takmer pripravené.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Black Widow – Super Bowl Trailer

Super Bowl trailer k filmu Čierna vdova konečne potvrdzuje, že Avengeri neboli Natashinou prvou rodinou. …

Black Widow

Kedy uvidíme prvý trailer k Black Widow?

Prípravy na sólo film Black Widow sú v začiatočnom štádiu a nastáva otázka, kedy sa …