štvrtok , apríl 25 2019
Domov / Novinky / Jared Leto ako hlavný hrdina filmu The Outsider od Netflixu

Jared Leto ako hlavný hrdina filmu The Outsider od Netflixu

Netflix si pre svojich fanúšikov pripravuje ďalšiu novinku, a to v podobe filmu The Outsider. Premiéru si táto krimi snímka odbije už 9. marca 2018, a zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že pôjde o zaujímavý a veľký projekt. Réžie sa chopil ostrieľaný režisér Martin Zandvliet (Under Sandet – 2015), ktorý postupoval podľa scenára Andrewa Baldwina. Najväčším prekvapením pre divákov môže byť ten fakt, že do hlavnej úlohy obsadili výborného a svetoznámeho herca a speváka Jareda Leta.

Na aký príbeh sa môžme tešiť?

Príbeh sa odohráva v historickom povojnovom období na území Japonska. Jared Leto, ktorý stvárňuje amerického vojaka Nicka Lowella , sa ocitne v podsvetí mafiánskej skupiny Yakuza, z ktorej sa časom dostane von. Avšak takéto veci sa nerobia zadarmo, vojak musí svoj dlh voči Yakuze splatiť a opäť sa k nim vrátiť, pretože nikto z týchto ľudí mu nedá nič len tak z dobrej vôle.

Trailer nám prezradil

Všetko sa to začína rozprávaním jednej ženy, ktorá hovorí legendu o mužovi, ktorý ako ryba preplával vodopád a stal sa drakom. Nick Lowell je taktiež toho názoru, že plávať s prúdom rieky je správne, avšak ani tak sa nevyhneme nástrahám, ktoré tam na nás čakajú. Musí sa naučiť žiť životom, ktorý si pre neho Yakuza pripravila.

Jared Leto

O Peťa Stupková

Neprehliadni

Zaklínač

Zaklínača Geralta si zahrá Henry Cavill

Je to oficiálne! Britský herec Henry Cavill, známy z filmov ako Man of Steel alebo …

Equalizer 2

The Equalizer 2 – Denzel Washington berie opäť spravodlivosť do svojich rúk

Dostal sa k nám druhý oficiálny trailer k pripravovanej akčnej chuťovke The Equalizer 2 s …