Domov / Streamovacie služby / Disney+ / Frozen 2 bude na Disney+ o 3 mesiace skôr!
Zdroj: animationmagazine.net

Frozen 2 bude na Disney+ o 3 mesiace skôr!

Spoločnosť Walt Disney oznámila, že film Frozen 2 (Ľadové kráľovstvo 2) bude vydaný o tri mesiace skôr pred plánovaným termínom na Disney + v USA. To znamená, že bude mať premiéru na tejto stanici v nedeľu 15. marca (t.j. zajtra). To urobí radosť rodinám počas súčasného náročného obdobia. Réžiu majú na starosti Chris Buck (Ľadové kráľovstvo, Divoké vlny, Tarzan) a Jennifer Lee (Oslava v ľadovom kráľovstve, Ľadové kráľovstvo, Ralph Rozbi-to). O scenár sa postarala Jennifer Lee (Ľadové kráľovstvo, V pasti času, Ralph Rozbi-to).

Dej filmu

Film sa začína tým, že Anna (hlas Hadley Gannaway) a Elsa (hlas Mattea Conforti) hrajú hru s Elsinými snehovými výtvormi v čarovnom lese ich vlastnej tvorby. Prichádzajú kráľ Agnarr (hlas Alfreda Molinu) a kráľovná Iduna (hlas Evana Rachela Wooda) a Agnarr dievčatám povie, že v skutočnom živote videl očarený les. V mladosti sa pripojil k svojmu otcovi, kráľovi Runeardovi (hlas Jeremyho Sisto) a ďalším arendellianskym vojakom, aby sa pustili do Enchanted Forest, kde spoznali štyroch duchov v lese – Zem, Oheň, Vodu a Vzduch. Zrazu obyvatelia lesa Northuldrovia, začali útočiť na Arendellianov a Agnarr stratil otca skôr, ako stratil vedomie. Spomína si, že ho zachránila záhadná bytosť. Anna, Elsa, Kristoff, Olaf a Sven sa rozhodnú odísť z Arendelle, aby odcestovali do prastarého jesenného lesa očarenej krajiny. Vybrali sa, aby našli pôvod Elsiných síl a aby zachránili svoje kráľovstvo.
Zdroj: slashfilm.com

„Frozen 2 upútal publikum na celom svete prostredníctvom jeho silných tém vytrvalosti a dôležitosti rodiny. To sú veľmi dôležité elementy, ktoré sú počas tejto doby neuveriteľne podstatné. Sme radi, že sa o tento podmanivý príbeh môžeme už čoskoro podeliť s našimi predplatiteľmi Disney +., povedal Bob Chapek, generálny riaditeľ spoločnosti Walt Disney Company. Medzinárodne bude pokračovanie filmu Frozen k dispozícii na Disney+ v USA, Kanade, Holandsku, Austrálii a na Novom Zélande v utorok 17. marca.

Zdroj: edition.cnn.com

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

Pripravuje sa projekt „Nova“

Napriek tomu, že len pred rokom predstavilo štúdio Marvel svoju doteraz najväčšiu fázu, nezaspali na …

10 najzárobkovejších filmových remakov spoločnosti Disney

Hoci Disneyho filmové adaptácia sú často kontroverzné a mnohí veria, že nikdy nebudú rovnako magické …