Domov / Novinky / Free Guy uvidíme až v decembri tohto roku
Zdroj: cinema.everyeye.it

Free Guy uvidíme až v decembri tohto roku

Akčná komédia vo forme videohry, Free Guy, v ktorej hrá známy herec Ryan Reynolds oznámila, že dátum vydania sa presúva z júla na december tohto roku. Taktiež bola zverejnená nová ukážka. Správa o oneskorení filmu nie je žiadnym prekvapením. Prakticky každý nový film presúva svoje vydanie na neskôr. Tieto rozhodnutia sú dôsledkom toho, že kinám po celom svete bolo nariadené zatvoriť, aby sa znížili početné zhromaždenia a spomalilo šírenie infekcie COVID-19. Oneskorenie dátumov uvedenia filmov na trh robí už každé filmové štúdio, či už Disney, Warner Bros, Universal alebo Sony. Zatiaľ nie je známe, kedy bude možné kiná znova otvoriť.

Zdroj: gstylemag.com

Po oznámení, že sa Free Guy presúva na 11. decembra 2020, Ryan Reynolds zdieľa prvý klip z filmu. Vo Free Guy hrá Reynolds NPC (non-player character) žijúcu v otvorenej video hre. Čoskoro si uvedomí, že jeho život je súčasťou hry. Vyzbrojený týmto novým poznatkom, Guy (Reynolds), sa začína správať ako hrdina. Snaží sa zachrániť videohru Free City pred zastavením jej vývojármi. V tomto prvom klipe sleduje Guy ranné správy, keď vidí všetky možné nebezpečenstvá, ktoré čakajú na obyvateľov mesta Free City, a vyzdvihuje všetko od túlavých strelných zbraní po ulice, ktoré sa prelievajú krvou nevinných.

Spolu s Ryanom Reynoldsom sa vo file objavia hviezdy ako Jodie Comer (Killing Eve), Joe Keery (Stranger Things), Lil Rel Howery (Bird Box), Utkarsh Ambudkar (Bretónsky beh maratón) či Taika Waititi (Jojo Rabbit). Film režíroval Shawn Levy (Stranger Things) zo scenára Matta Liebermana (Scoob!). Free Guy nie je adaptáciou žiadnej konkrétnej videohry, ale má vplyv na populárne hry pod šírym nebom, ako je Grand Theft Auto.

Zdroj: youtube.com

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

Pripravuje sa projekt „Nova“

Napriek tomu, že len pred rokom predstavilo štúdio Marvel svoju doteraz najväčšiu fázu, nezaspali na …

Lucasfilm potvrdzuje ďalší Star Wars. Neuveríte, kto je režisér!

Je to oficiálne! Novým režisérom ďalšieho filmu zo série Star Wars je Taika Waititi. Svojrázny …