Domov / Kinopremiéry / Dosť bolo superhrdinov! Do kín prichádza VENOM
Venom

Dosť bolo superhrdinov! Do kín prichádza VENOM

Nastal čas na najočakávanejší film jesene. VenomTomom Hardym je konečne od dnes v kinách a predstaví sa nám v doposiaľ najtemnejšej marvelovke. Film nám vyrozpráva príbeh reportéra Eddieho Brocka, ktorý sa stane hostiteľom nebezpečného symbiota z vesmíru, vďaka ktorému získa nepredstaviteľnú silu. Zároveň sa však stane aj jednou z najväčších hrozieb ľudstva.

Venom je podľa producentov a hlavnej hviezdy Toma Hardyho oveľa temnejší a drsnejší ako väčšina súčasných komiksových filmov. Podobať sa má teda viac na kinohity Logan a Deadpool ako napríklad na filmy o Avengeroch. Film má na svedomí režisér Ruben Fleischer, známy hororovou komédiou Zombieland či akčným filmom Lovci gangstrov. Ten do filmu obsadil trojicu z najväčších hereckých talentov v súčasnom Hollywoode. Okrem Toma Hardyho sa vo Venomovi objaví Michelle Williams (Všetky prachy sveta) či stále populárnejší Riz Ahmed (Star Wars: Rogue One). Práve pre silné obsadenie a doterajšie ohlasy fanúšikov na sa hovorí o Venomovi ako o najočakávanejšom filme jesene 2018.

Akčnú komiksovku Venom si môžete v slovenských kinách vychutnať práve teraz. Na vaše plátna ho prináša spoločnosť Itafilm.

Venom

Fantasy Island

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Woody Harrelson ako Cletus Kasady natáča Venoma 2

Máme potvrdené, že pokračovanie obľúbeného filmu Venom sa už natáča. Herec Woody Harrelson, ktorý hrá …

Spiderman 3: prezradí Tom Holland opäť spoilery?

Herec Tom Holland, ktorý stvárňuje Spidermana je vo svete Marvelu považovaný za jedného z najukecanejších …