Domov / Novinky / Chlapec a vlk dokážu nájsť cestu domov len spolu

Chlapec a vlk dokážu nájsť cestu domov len spolu

Epický dobrodružný film Náčelník prichádza s novým trailerom. Film rozpráva príbeh stretnutia mladého lovca, ktorý sa musí spojiť so zraneným vlkom, aby spolu prežili a našli spolu cestu domov. Náčelník sľubuje nádherný vizuálny zážitok plný akcie, no aj silný príbeh o tom, ako vzniklo odveké puto, ktoré navždy zmenilo históriu ľudstva.

Náčelník rozpráva epické dobrodružstvo sa odohráva počas poslednej doby ľadovej pred 20 000 rokmi. Neskúsený lovec ostáva opustený vlastným kmeňom a ponechaný napospas divočine. Cestu mu skríži vlk, taktiež opustený svojou svorkou. Z odvekých nepriateľov sa zrazu musia stať spojenci. Iba tak totiž dokážu prežiť a nájsť cestu domov k svojim najbližším.

Režisérom Náčelníka je vizionár Albert Hughes, ktorý má so svojím bratom Allenom na svedomí vizuálne prepracované filmy ako Kniha prežitia s Denzelom Washingtonom či V pekle s Johnnym Deppom. V hlavnej úlohe sa v Náčelníkovi predstaví mladá hviezda, talentovaný Kodi Smit-McPhee, známy z post-apokalyptickej Cesty s Viggom Mortensenom, zo skvelého Úsvitu planéty opíc či komiksovky X-Men: Apokalypsa.

Film Náčelníkmá slovenskú premiéru plánovanú na 30. augusta 2018. Do vašich kín ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Náčelník

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Náčelník

Mrazivý trailer z doby ľadovej. To je survival dráma Náčelník

Štúdio Sony Pictures a Studio 8 spoločne predstavili nový trailer a plagát pripravovanej dráme z …

Náčelník

Náčelník zrodený z boja o život

Na jeseň sa dočkáme epického dobrodružstva s názvom Náčelník (Alpha). Dej sa odohráva počas doby …