Domov / Novinky / Captain Marvel sa už začal natáčať! Poznáme hercov a dej.

Captain Marvel sa už začal natáčať! Poznáme hercov a dej.

Už je to nejaký čas, čo sme vás informovali o pripravovanom filme Captain Marvel a jeho hlavnej hrdinke, ktorú stvárni Brie Larson. Oficiálne sa však táto marvelovka začala natáčať až 26. marca. Štúdio už stihlo vydať aj oficiálne vyhlásenie o hereckom obsadení a pridali aj synopsu filmu. Predstavíme vám teda, o čom vlastne film bude.

Vo filme uvidíme Oscarovú herečku Brie Larson ako hlavnú hrdinku a ďalej sa nám predstaví aj: Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte, McKenna Grace, Clark Gregg, Jude Law.

Ako už je z oficiálneho vyhlásenia jasné, vo filme sa objavia veľmi silné herecké mena ako je Ben Mendelsohn a Jude Law. Samuel L. Jackson bol s filmom Captain Marvel spájaný už dávnejšie, no Lee Pace a Clark Gregg sú určite pre mnohých veľkým prekvapením. Djimon Hounsou a Lee Pace sa už v marvelovke objavili. Zahrali si totiž v Strážcoch Galaxie. Hounsou stvárnil bojovníka rasy Kree menom Korath a Lee Pace záporáka Ronana.

Captain Marvel
Djimon Hounsou, Lee Pace a Clark Gregg

Žiadnym nováčikom v Marvel filmoch nie je ani Clark Gregg, ktorého sme mali možnosť vidieť v Iron Man, Iron Man 2, Thor, Avengers a v seriáli Agents of S.H.I.E.L.D. z produkcie ABC studios.

Príbeh zobrazuje Carol Danversovú a jej premenu na jednu z najsilnejších hrdiniek galaxie. Dej sa odohráva v 90. rokoch počas galaktickej a hlavne legendárnej vojny medzi dvomi mimozemskými rasami Kree a Skrull. Captain Marvel je tak úplne novým dobrodružstvom, doteraz nikdy nevideného obdobia v histórii Marvel Cinematic Universe.

Veríme, že Marvel opäť nesklame a pripraví nám minimálne taký filmový zážitok, aký sme mali z filmu Black Panther, pretože v Avengers 4 by mala postava Captain Marvel zohrať veľkú úlohu.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Pripravuje sa projekt „Nova“

Napriek tomu, že len pred rokom predstavilo štúdio Marvel svoju doteraz najväčšiu fázu, nezaspali na …

Robert Downey Jr. vysvetlil význam dôležitej scény z Endgame

Aj napriek tomu, že Avengers: Endgame vyšla pred rokom, stále sa k nej fanúšikovia, ale …