streda , júl 24 2019
Domov / Novinky / Avengers: Infinity War zničil predpredajové rekordy Black Panthera už za 6 hodín!
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War zničil predpredajové rekordy Black Panthera už za 6 hodín!

Čas premiéry Avengers: Infinity War sa neúprosne blíži a každý správny fanúšik má od tohto filmu obrovské očakávania. A nielen fanúšikovia ale aj tvorcovia, pretože Marvel k tomuto gigantickému finále smeruje už 10 rokov. Momentálne sa v kinách po celom svete spúšťajú predpredaje, ktoré odštartovali po vydaní najnovšieho traileru:

Podľa portálu Deadline sa Avengers: Infinity War stal najúspešnejším filmom o superhrdinoch už po neuveriteľných 6 hodinách na stránke Fandago, ktorá sa venuje predpredaju lístkov. Iba krátkych 6 hodín trvalo najočakávanejšiemu filmu roka, aby prekonal ktorýkoľvek iný film o superhrdinoch vôbec. Ako príklad uvedieme Batman v Superman: Dawn of Justice, ale aj posledný prírastok do rodiny Marvelu – Black Panthera, ktorý ešte stále láme rekordy v tržbách. Tomu sa podarilo za premiérový víkend zarobiť vyše 200 miliónov dolárov a všetky prognózy predpovedajú, že Infinity War zhrabne pri svojom otváracom víkende minimálne 215 miliónov dolárov. Aby sa však film vyšvihol na prvú priečku, musí poraziť Star Wars Epizódu VII (247,9 milióna dolárov), čím by získal titul najlepšieho debutu v USA. Celosvetový rekord (541,9 milióna dolárov) drží Fast and Furious 8. Nechajme sa teda prekvapiť, koľko rekordov padne s príchodom tohto epického veľkofilmu.

Okrem toho portál Fandago poodhalil zaujímavosti ohľadom posledných 1000 lístkov, ktoré fanúšikovia zakúpili. Pri zakúpení totiž vyplnili veľmi krátku anketu a tu sú štatistiky. Až 97% držiteľov lístkov sa nevie dočkať vidiny spolupráce medzi desiatkami superhrdinov v jednom filme, zatiaľ čo 94% opýtaných je nadšených, že uvidia v jednom filme postavy z rôznych filmov MCU. Nový trailer dokonca odhaľuje jedno takéto stretnutie, kde sa spoločne objavuje Peter Parker (Tom Holland) a Doctor Strange (Benedict Cumberbatch). 92% si myslí, že Infinity War je najväčším filmovým počinom Marvelu vôbec a 87% opýtaných videlo všetky MCU filmy.

Do ankety sa dostal aj Black Panther, ktorý vyvolal dokonalý ošiaľ pred príchodom Avengerov na veľké plátna. Až 71% opýtaných uviedlo, že videl Black Panthera v kine, a 60% prezradilo, že film Black Panther v nich vyvolal ešte väčšiu túžbu vidieť Avengers: Infinity War.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Avengers 4

Chris Evans objasňuje svoj nedávny tweet/spoiler k Avengers 4

Nedávno si Mark Ruffalo neudržal jazyk za zubami a v talkshow rovno vyzradil (pravdepodobný) celý …

Venom

Venom (RECENZIA)

Kritikou ho nešetril takmer nikto, no Venom to na plátnach poriadne odpálil. Čím tento antihrdina …