Domov / Streamovacie služby / Disney+ / Artemis Fowl bude mať premiéru na streame Disney+
Zdroj: www.cnet.com

Artemis Fowl bude mať premiéru na streame Disney+

Keďže sa najväčšie filmy v tohto roku sa posúvajú na nové dátumy vydania, sa veľa ľudí pýtalo, ktoré filmy budú mať svoju premiéru cez streamovacie služby. Najnovšou položkou, ktorá sa pridá do tohto zoznamu – po online spustení Trolls: World Tour budúci týždeň – je Disneyho adaptácia Artemis Fowl. Román Eoin Colferovej 12-ročnom zločincovi už dlho čaká na filmovú premiéru, ale po pandémii koronavírusu, teraz oficiálne prichádza na Disney+.

Zdroj: www.slashfilm.com

Aj keď ešte nebol potvrdený dátum vysielania filmu, pôvodne sa plánovala premiéra na 29. mája 2020 – zatiaľ nie je možné zistiť, či tento dátum uvedenia sa zachová alebo sa posunie. Film bol už oneskorený od pôvodného dátumu vydania, august 2019, po uzavretí dohody Fox. Mnoho fanúšikov sa obáva, že adaptácia Kennetha Branagha sa značne odlišuje od tónu a charakteru série kníh.

Artemis Fowl je nadchádzajúci americký sci-fi dobrodružný film založený na románe s rovnakým menom z roku 2001 . Réžia Kennetha Branagha z scenáristického filmu, ktorý napísali Conor McPherson a Hamish McColl. Môžeme sa tešiť na filmové hviezdy ako Ferdia Shaw, Lara McDonnell, Josh Gad, Tamara Smart, Nonso Anozie, Colin Farrell a Judi Dench.

 

 

 

 

O Krupová Kristína

Neprehliadni

Tip na film: SCOOB! (2020) – Recenzia

Scooby-Doo a Záhady s.r.o zažívajú nové dobrodružstvo. SCOOB! je milý a zábavný film, ktorý obsahuje …

Čo prinesie Netflix v júni?

Populárna služba Netflix už budúci mesiac prinesie staršie filmy či seriály, ale môžeme sa tešiť …