Domov / Novinky / Animák Ako vycvičiť Draka 3 dostáva prvý trailer

Animák Ako vycvičiť Draka 3 dostáva prvý trailer

Štúdio Universal Pictures v spolupráci s DreamWorks Animation vypustili do sveta trailer tretieho dielu animáku Ako vycvičiť Draka (How to Train Yourd Dragon: The Hidden World). Pôjde o druhé pokračovanie ale zároveň aj o poslednú časť celej série. Zaujímavosťou je, že každý diel distribuovala iná filmová spoločnosť.

Hlavný hrdina Štikút (Jay Baruchel), je teraz oveľa starší a je náčelníkom dedinky Berk. Podľa toho čo sme mohli v traileri vidieť, budeme svedkami neľahkých bojov. Štikút bude totiž musieť po boku svojho verného draka Bezzubého čeliť záporákovi menom Grimmel the Grisly. A ten bude naozaj nebezpečný, pretože má na svedomí vyhubenie celého druhu Nočných Besov a teraz chce svoje dielo dokonať a zabiť toho posledného – Bezzubého! A to nie je všetko. Ako môžeme vidieť v novom traileri, Bezzubý si nájde frajerku.

V pripravovanej novinke započujeme hlasy hercov ako Kit Harington, Cate Blanchett, Gerard Butler, Kristen Wiig, Craig Ferguson, Jay Baruchel a ďalší.

Do režisérskeho kresla sa vracia Dean DeBlois, ktorý pripravil aj scenár. Ako vycvičiť draka 3 sa do našich kín dostane 21. februára 2019.

 

Fantasy Island

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Debbina 8

Debbina 8: Dokonalá lúpež v podaní Sandry Bullock! (RECENZIA)

Koľko času by ste potrebovali na naplánovanie najväčšej lúpeže svojho života? Debbie Ocean (Sandra Bullock) …

Zmenšovanie

Zmenšovanie

„Ten príbeh je nádherný, vtipný a dojemný.“ Tak zhŕňa Matt Damon svoje pocity z filmu …